Kancelaria Adwokacka (Warszawa) zaprasza do pobrania bezpłatnych wzorów pism. Zamieszczone materiały mają charakter informacyjny i edukacyjny. Adwokat Paulina Pyzia zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za możliwe skutki użycia udostępnionych wzorów pism.

Zamieszczone poniżej formularze zawierają wzory dokumentów, jakie mogą okazać się pomocne dla Państwa, w zależności od problemu. Każdy z formularzy zawiera informacje na temat tego, jak poprawnie go wypełnić. Powinni Państwo również pamiętać, że w takim dokumencie nie można niczego skreślać, ani poprawiać. Jeśli dojdzie do pomyłki podczas uzupełniania formularza, należy wydrukować go ponownie i wypełnić bez błędów.

Wypełnienie każdego formularza wymaga wiedzy i informacji, na temat nazwy sądu oraz adresu jego siedziby, do którego będą Państwo kierować pismo. Jeśli będą chcieli Państwo załączyć do formularza dokumenty, informacja na ten temat musi się znaleźć w wyznaczonym do tego w formularzu miejscu. Poniżej wyjaśniamy w jakich sytuacjach formularze mogą okazać się przydatne.

 

Formularze